turkuazline

2000 yılından günümüze ülkemizde sigortacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Turkuaz Sigorta, profesyonel kadrosu ve çağdaş yaklaşımıyla Türkiye ‘de lider acenteler arasına girmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Her yaşta, her sektörde, her koşulda, sınırsız müşteri memnuniyetini ön planda tutan Turkuaz Sigorta, kurumsal yapısıyla hedefini 2025 yılında Türkiye’de ilk 10 acente arasında bulunmak olarak belirlemiştir.

Kuruluşuna sağlık ve hayat sigortası alanında hizmet vererek başlayan Turkuaz Sigorta, müşterilerinden gelen talepler üzerine ürün yelpazesini genişletmiş ve elementer sigorta branşını da ürün portföyü içine alarak hizmet vermeye devam etmiştir. Sektöründe yenilikleri yakından takip eden ve bu yenilikleri anında ileterek müşterilerine Turkuaz Sigorta ile çalışmanın ayrıcalığını yaşatarak bu alanda da öncülüğünü sürdürmektedir. Müşterisini, aile bireyi olarak gören ve müşteri problemlerine bu açıdan yaklaşan Turkuaz Sigorta; hizmetin yeri ve zamanı olmadığını savunmaktadır.

Sigortacılık mesleğinde sadece uygun fiyat, sürat ve nitelikli hizmetin yeterli olmadığını düşünen Turkuaz Sigorta, öncelikli olarak kişisel ve/veya kurumsal ihtiyaçlarınızı tespit ederek buna göre en uygun fiyat teklifi hazırlamanın doğru olduğuna inanmakta ve bu anlayışla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve elementer sigorta branşlarında hizmet veren Turkuaz Sigorta, müşteri risklerini minimize etmek , can ve mal güvenliğini en üst seviyede teminat altına almak ve siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için çalışmalarına gece gündüz devam etmektedir.